Elérhetőség

Általános hibabejelentés: neptun@uni-mate.hu

Pénzügyek: neptunpenzugy@uni-mate.hu

Diákigazolvány: neptun@uni-mate.hu

Tanulmányi ügyek: Tanulmányi osztályok

 A visszaélések elkerülése valamint a Neptun rendszerben való pontos beazonosítás érdekében kérjük az e-mailben az alább azonosítókat megadni: Név és Neptun kód, Kar-képzési hely, szak, tagozat, !

 

Központi Neptun elérhetőségek

Név Szakterület Telefon Hely Mail
Bódi Tibor Osztályvezető +36 28 522 000 / 2091 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Bodi.Tibor@uni-mate.hu
Szabó Nóra Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 / 2093 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Szabo.Nora@uni-mate.hu
Simon Mária Pénzügyek +36 83 545-354 Keszthely, Deák Ferenc u.16. "A" épület II. emelet neptunpenzugy@uni-mate.hu
Kovács Mária Kollégium - Gödöllő +36 28 522 000 / 2070 Gödöllő, Páter Károly út 1., C kollégium Kovacs.Maria@uni-mate.hu

 

Campus Neptun adminisztrátorok

Név Campus Telefon Hely Mail
Besenyei Márk Szent István Campus +36 28 522 000 / 1601 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Besenyei.Mark@uni-mate.hu
Bathó Henriett Szent István Campus +36 28 522 000 / 3872 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 18. Batho.Henriett@uni-mate.hu
Kis Mária Szent István Campus +36 28 522 000 / 1905 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 19. Kis.Maria@uni-mate.hu
Merkl Máté Róbert Budai Campus   Budapest, Villányi út 29-43. Merkl.Mate.Robert@uni-mate.hu
Szakács Istvánné Szarvasi Capmus +36 66 313 311 / 2117 Szarvas, Szabadság út 1-3. I. emelet 105. Szakacs.Istvanne@uni-mate.hu
Mátés Norbert Kaposvári Capus +36 82 505 800/ 1707 Kaposvár, Guba S. u. 40. Tanügyi épüle I. em. 107. Mates.Norbert@uni-mate.hu
Ambrus Zoltán Kaposvári Capus +36 82 505 800/ 1721 Kaposvár, Guba S. u. 40. Tanügyi épüle I. em. 107. Ambrus.Zoltan@uni-mate.hu
Simon Balázs András Kaposvári Capus +36 82 505 800/ 1721 Kaposvár, Guba S. u. 40. Tanügyi épüle I. em. 107. Simon.Balazs.Andras@uni-mate.hu
Juhászné Füleki Adrienn Károly Róbert Campus +36 37 518 300/ 360 Gyöngyös, Mátrai u. 36. "A" épület 1.302. Juhaszne.Fuleki.Adrienn@uni-mate.hu
Horváth Dóra Georgikon Campus +36 83 545-198 Keszthely, Deák Ferenc u.16. "A" épület II. emelet Horvath.Dora@uni-mate.hu